Alar Varrak ja Dzukija kaotasid Kaunase Žalgirisele vaid üheksa punktiga

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpalli meistriliigas pidi Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija tunnistama Euroliiga meeskonna Kaunase Žalgirise 72:63 paremust.

Dzukija kaotas avaveerandi ühe punktiga ning poolajale mindi Žalgirise napis, 31:28 eduseisus. Kolmanda veerandaja võitsid aga külalised 19:17 ning otsustavale neljandikule mindi vastu Žalgirise 48:47 juhtimisel. Leedu tippmeeskond oli järgnevate minutite jooksul siiski 24:16 parem ja teenis kokkuvõttes raske, aga kohustusliku võidu.

Võitjatele tõi Paulius Jankunas 17 punkti, Edgaras Ulanovase arvele jäi 12 silma ja 10 lauapalli. Dzukija parim oli Paulius Petrilevicius 13 punktiga. Võrdselt 11 silma jäi Anatoli Kashirovi ja Charles Callisoni nimele.

Žalgiris (21-3) on tabeliliider, Dzukija (7-17) asub kümne meeskonna seas kaheksandal kohal.