Eesti koondislane sai Hispaanias võidu ja jätkab tabeli liidrina

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Hispaania esiliigas (Leb Gold) sai Rauno Nurgeri koduklubi Leche Rio Breogan suure võidu Liberbank Oviedo Baloncesto meeskonna üle numbritega 72:54 (18:17, 14:15, 20:13, 20:9). Meie mehelt korralik esitus.

Kohtumine algas tasavägiselt ning poolajaks oli seis viigiline 32:32. Seejärel vajutasid Breogan ja Nurger sisse teise käigu ning teisel poolajal ei jäetud vastasele mingit võimalust. Väga hästi tabati just kahepunkti viskeid (56%) ning kaitses pandi korvialune lukku.

Eesti koondislane Rauno Nurger tõi 16 minutiga 9 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/1, vabavisked 3/3), hankis 4 lauapalli ja tegi 3 viga. Meeskonna resultatiivseimad olid Thomas De Thaey 14 ning Christian Rodriguez 10 silmaga.

Liberbankil paistsid enim silma soomlane Matti Eemeli Nuutinen 12 ja Alejandro Abad 10 punkti ning 8 lauapalliga.

Tabelis on Nurgeri klubi kahe võiduga liider. Järgmine kohtumine peetakse 11. oktoobril võõrsil Chocolates Trapa Palencia vastu.