fbpx
Close

Kerr Kriisa tagaliinikaaslane noorteklassist siirdub uueks hooajaks samuti USA-sse

-Hannes Saar | Foto: Siim Semiskar

-Hannes Saar | Foto: Siim Semiskar

Viimased kolm hooaega Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ridadesse kuulunud ja lõppenud hooajal ka korralikult mänguaega teeninud noor tagamängija Hannes Saar jätkab karjääris ookeani taga USA-s, kui siirdub DME Sports Academy nimelisse treeningakadeemiasse.

Florida osariigis Daytona Beachis asuva eraakadeemia hooaeg kestab 7 kuud, mille jooksul treenitakse ja mängitakse vähemalt 30 võistluskohtumist. Eesmärk on keskkooli lõpetanud mängijatel aidata valmistuda USA kolledžikorvpalliks.

Kui 18-aastane ja 197 cm pikkune Saar oli oma kahel esimesel kõrgliigahooajal episoodilises rollis, siis lõppenud hooajal sai ta kirja 12 kohtumist ja kogus nendes keskmiselt 11,5 minutiga 2,2 punkti, 1,1 lauapalli ja 0,4 söötu.

DME Sports Academy kirjutas oma Facebooki lehel: “Aidake meil tervitada Hannes Saart DME perekonda, kui ta hakkab oma korvpallurikarjääri uuele tasemele viima. Oleme elevil, et meiega liitusid ja nüüd on aeg tööd teha!”

BC Tartust tuule tiibadesse saanud Saare näol on tegemist Kerr Kriisa noorteklassi meeskonnakaaslasega ning käidi ka samas koolis ning mingil hetkel oldi isegi pinginaabrid. Kriisa on uuel hooajal teatavasti alustamas mängimist tugevas Arizona ülikoolis.

-Hannes Saar ja Kerr Kriisa 2014. aastal poiste C2-klassi finaalmängus | Foto: Siim Semiskar

Vaata SIIT kaardilt, kus DME Sports Academy asub ja kes Eesti korvpalluritest uuel hooajal veel tänase info kohaselt välismaal mängivad.

scroll to top