fbpx
Close

Kolisime! Uus aadress: korvpall24.geenius.ee

Avatar

Korvpall24 portaal on Eesti korvpallisõpradele tänu peatoetaja Optibeti abile informatsiooni, emotsiooni ja kajastust pakkunud nüüdseks juba kolm ja pool aastat. Täna on meil hea meel teada anda, et astume arengus väga olulise sammu ja alustame koostööd Geeniuse meediamajaga ning asume nende teiste portaalide kõrvale. Ehk siis edaspidi võiks kõik korvpallisõbrad minna otse aadressile korvpall24.geenius.ee!

Korvpall24 portaalil, nagu kogu tippspordil, on nende aastate jooksul olnud paremaid ja halvemaid aegu, kuid oleme tänu oma suurepärasele peatoetajale Optibetile üle elamas ka maailma raputanud koroonapandeemiat ning valmis uueks võimsaks tulemiseks. Geeniusega liitumine annab meile jõudu ambitsioonikamaid tulevikueesmärke seada ning võimaldab pakkuda meie lugejatele oluliselt paremat sisu.

Geenius on meediamaja, kus pakutakse sisukat lugemist kõikvõimalikel erinevatel teemadel. Valikusse kuuluvad portaalid nagu Auto, Digi, DigiPRO, Diktor, Kodu, Raha, Rikas, Rohe, Tervis ja Äri. Lisaks antakse välja ajakirju Autogeenius, Autoleht, Digi ja Muki ning pakutakse kuulamiseks podcaste Algorütm, Autotund, Digitund, Investoritund, Restart ja Töötund.

Kui seni on Korvpall24 portaali sisu olnud 100-protsendiliselt tasuta ja kättesaadav kõigile, siis edaspidi hakkavad pikemad ja sisukamad artiklid ning intervjuud olema tasulised. Põhjus selleks on lihtne: ilma lugejate panuseta on võimatu väikest nišiportaali jätkusuutlikult üleval pidada ja kvaliteetset sisu pakkuda. Korvpall24 on tänaseni tegutsenud paljuski õhinapõhiselt ja sellele on kaasa aidanud paljud suurepärased kaasautorid. Aga käes on aeg astuda samm professionaalsuse suunas ja käia ühte jalga üldiste meediatrendidega.

Täname kõiki, kes on meile selle 3,5 aasta jooksul kaasa elanud ja portaalis pakutaval silma peal hoidnud ning loodame, et jätkate meie lugejana ka edaspidi. Anname omalt poolt kõik, et leiaksite ennast ikka ja jälle korvpall24.geenius.ee portaalist huvitavaid korvpallilugusid lugemast. Kui hakkate ka meie tellijaks, siis teeme kõik selleks, et seda usaldust mitte kuritarvitada.

Korvpall24 portaali tasulisele sisule pääsevad edaspidi ligi kõik, kellel on vähemalt Geeniuse tavapakett, kus saab lisaks korvpallisisule nautida veel mitmete portaalide ja ajakirjade artikleid. Esimesel kuul kehtiv tutvumishind on vaid 1 euro, edaspidi on kuuhinnaks 7,99 eurot. Kohe aastatellimust tehes on pakkuda soodushind. Vaata tellimise kohta täpsemalt SIIT.

Siim Semiskar
Korvpall24 peatoimetaja
siim@korvpall24.ee

scroll to top
Inline
Inline