Korvpallurite toitumise südameasjaks võtnud SiS-il on Korvpall24.ee lugejatele eripakkumine!

-Korvpallur pärast mängu SiS valgugeeli WHEY20 manustamas | Foto: Siim Semiskar

Erinevad mänguelemendid korvpallis – lauavõitlus, pealevisked, kaitsetöö – nõuavad head vastupidavust. Mida parem on vastupidavus, seda kiirem on taastumine ning väheneb ka vigastuste oht. Korvpalluri jaoks on oluline manustada piisavalt süsivesikuid, tagamaks vajalik energiahulk. Samuti on oluline tarbida vedelikku, vältimaks töövõime langust. Selleks sobivad paremini joogid, mis sisaldavad piisavalt mineraalaineid.

Tähelepanelikum korvpallihuviline on ehk silmanud, et Kaunase Žalgirise pingil leiab Vytautase vee kõrval SiS energiageelid. Eesti koondise mängijad libistavad pärast mängu venitamise ajal kogu maailmas esimest valgugeeli WHEY20. Legendiks on saanud Hispaania staar Sergio Llull, keda minutilisel vaheajal näeb rüüpamas energiajooki Red Bull. Selle asemel ehk „Red Bull 2.0“ oleks SiS-i valikust kofeiinishotid, mis tõmbavad platsil veel rohkem käima.

Science in Sport (SiS) on Inglismaalt pärit bränd, mis on kõrgelt hinnatud tippsportlaste ja –tiimide hulgas. Toodete ametlik maaletooja on Scandinavian Fuel Company. SiS-i tuntumateks koostööpartneriteks korvpallis on olnud Kaunas Žalgiris, BC Kalev/Cramo, BC Tartu. SiS on ka Eesti korvpallikoondise sporditoidu partner.

Toidulisandite turuliider Science in Sport (SiS) on saanud valmis uue veebipoe www.sisbaltics.eu, kust saab soetada kõike, mida kasutavad Euroopa parimad korvpallurid. Žalgirise jt klubide kogemuse põhjal on loodud eraldi “Korvpalluri komplekt“. Spetsiaalseid soovitusi korvpallurite toitumise kohta saab lugeda SiS-i kodulehelt SIIT.


Veebipoe avamise puhul tegi SiS spetsiaalselt Korvpall24.ee portaalile mõeldes sooduskampaania, kus kasutades sooduskoodi “korvpall24” saab veebipoes kuni 10. septembrini SiS-i toodetele (va juba allahinnatud tooted) 24% hinnasoodustust.

saleapp.ee

Jaga postitust

Lisa kommentaar