Mikk Jurkatamme koduklubi sai Itaalia esiliigas väärt võidu

-Mikk Jurkatamm | Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

Laupäeval jätkus Itaalia Serie A2 liiga kuuenda vooru mängudega. Mikk Jurkatamme meeskond Ravenna OraSi (2-3) võttis kodus vastu tabeli kolmanda Forli Unieuro (4-1). Lõpuminutitel kindlam olnud Ravenna sai kirja väärt võidu 78:75 (19:22, 19:12, 16:26, 24:15).

Lauas hästi võidelnud kodumeeskond juhtis poolajaks nelja punktiga, kuid jäi kolmandal veerandajal Forli rünnakute katmisega hätta ning viimast veerandaega alustati külaliste 6-punktises eduseisus. Viimaste minutite punkt-punkti heitluses kallutas OraSi kodupubliku rõõmuks mängu siiski enda kasuks.

Mikk Jurkatammele jagus mänguaega 16 minutit, mille jooksul kogus 6 punkti (kahepunktivisked 0/5, kolmesed 2/3), 4 lauapalli, 2 söötu ja 3 isiklikku viga. Ravenna tulemuslikum oli 21 punktiga Marco Lagana. Ühtlaselt visanud Forli suurim korvikütt Tomasso Oxilia tõi 16 silma.

Eestlase koduklubi asub kolme võiduga kuuest mängust tabeli keskel. Järgmise mängu peab Ravenna OraSi 11. novembril, kui võõrsil kohtutakse Imola Basketiga.