Puidetilt kaksikduubel, kuid Jämtland pidi tunnistama vastase paremust

-Jaan Puidet | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

Rootsi kõrgliigas mängiv Jaan Puideti ja Toomas Raadiku koduklubi Jämtland Basket kaotas võõrsil peetud kohtumise Borase vastu 79:94 (19:30, 25:21, 15:26, 20:17).

Algviisikus alustanud eestlastest tegi kaksikduubli Puidet, kes viibis väljakul 33,5 minutit ja kerkis 22 punktiga (kahesed 7/9, kolmesed 2/3, vabavisked 2/2) meeskonna resultatiivseimaks. Lisaks võttis tagamängija 11 lauapalli (neist 5 ründest), andis 3 tulemuslikku söötu, tegi 5 vaheltlõiget, 3 pallikaotust ja 4 isiklikku viga. Toomas Raadik teenis mänguaega 16,5 minutit ning viskas 6 silma (kahesed 2/3, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2), tegi ühe vaheltlõike, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Jämtlandi poolelt toetas Puidetit samuti kaksikduubli teinud Jordan Semple 20 punkti ja 13 lauapalliga. Võitjate parim oli kaksikduubliga Elvar Mar Fridriksson , kelle arvele jäi 23 silma ning 10 resultatiivset söötu.

Ühe võidu ja nelja kaotusega hoiab Jämtland liigatabelis seitsmendat kohta. Järgmine mäng peetakse laupäeval, kui koduväljakul võetakse vastu Södertälje Kings.