Reinar Halliku Korvpallikool teenis 52-punktilise võidu ja alagrupis esikoha

-Gaspar Bibikov | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas sai pühapäeval G-alagrupis Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK (7-1) 112:60 jagu Terminal Oilist (1-6). I-alagurpis oli BC Narva (5-3) 94:85 üle Haapsalu SK-st, kellel kuue mängu järel endiselt võiduarve avamata. Täna oli Terminal Oil uuesti võistlustules, kuid seekord pani Haabersti SK (3-4) 97:93 oma paremuse maksma.

Narva meeskond võitis esimese veerandaja 26:11, kuid enne viimast neljandikku olid nad vaid viiepunktilises eduseisus. Seejärel visati aga 28 punkti Haapsalu 22 vastu ja kirjutati tabelisse viies võit.

Dmitri Nazarov oli üleplatsimees 28 punkti ja 11 lauapalliga. Herki Rank tõi kaotajatele 21 silma ja 13 lauapalli.

Tänases mängus juhtis Haabersti poolajaks kolme silmaga ja kolmandal veerandaja järel oldi 78:69 ees. Terminal Oil võitis küll viimase neljandiku 24:19, aga külalised suutsid oma eduseisu lõpuni hoida.

Gaspar Bibikov tõi võitjatele 29 puntki ja 11 korvisöötu. Terminal Oili poolelt säras 21 punkti ja 21 lauapalliga Erki Saks. Sander Karro viskas 18 punkti ning võttis 10 lauapalli.

Pühapäevase Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK – Terminal Oil mängu statistikat veebis ei leidu.