Siim-Sander Vene aitas Gran Canarial purustada kolmekordse Euroliiga meistri Olympiakose

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliigas valmistas Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife suure üllatuse, kui Kreeka tippklubi Piraeuse Olympiakos alistati skooriga 90:67.

Gran Canariale kuulus avaveerand 19:16 ning poolajaks oldi 40:30 eduseisus. Kolmandal veerandajal näitasid võõrustajad veelgi paremat minekut, kui visati 29 punkti ja suurendati viimaseks neljandikuks vahe 69:46 peale. Olympiakos sellest olukorrast enam välja ei tulnud ning vastu tuli võtta 23-punktiline kaotus.

Siim-Sander Vene mängis 16 minutit ja viskas selle ajaga 14 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 1/1, kolmesed 3/3). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi 2 isiklikku viga. Meeskonna parimana tõi 24 silma Marcus Eriksson, Olympiakose poolelt sai Briante Weber kirja 13 punkti.

Pääsu play-offi juba minetanud Gran Canaria jätkab kaks vooru enne põhiturniiri lõppu kaheksa võidu ja 21 kaotusega 14. kohal. Olympiakos (14-13) langes üheksandale positsioonile.