Suurelt kaotanud Siim-Sander Vene ja Fuenlabrada mäng lagunes viimasel veerandil

-Siim-Sander Vene | Foto: Baloncesto Fuenlabrada SAD Facebook

Siim-Sander Vene ja Baloncesto Fuenlabrada pidid Hispaania kõrgliiga esimeses mängus vastu võtma kindla kaotuse. Muidu tasavägiselt kulgenud kohtumises lagunes eestlase koduklubi mäng viimasel veerandil täielikult ning Obradoiro sai suure 82:101 (26:22, 20:28, 23:19, 13:32) võidu.

Algviisikus alustanud Eesti koondise kapten Siim-Sander Vene viskas pea 24 minutiga 5 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/2, vabavisked 1/2), võttis kaks lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, tegi kaks pallikaotust ja ühe isikliku vea.

Fuenlabrada poolelt tegid enim skoori Obi Emegano ning Leonardo Meindl, kelle arvele jäi vastavalt 20 ja 18 silma. Võitjate resultatiivseim oli ülemöödunud hooajal Kaunase Žalgirises pallinud 23-aastane Laurynas Birutis, kes tõi üleplatsimehena 27 punkti ja võttis 12 lauapalli.

Järgmises mängus, mis toimub 24. septembri hilisõhtul läheb Vene koduklubi vastamisi Sander Raieste leivaisa ja valitseva Hispaania meistri Baskoniaga.