Kuidas lülitada välja Korvpall24.ee portaali veebibrauseri teateid?

Kuidas teha nii, et Facebookist lugudele minnes ei peaks iga kord uuesti sisse logima?

KASUTUSTINGIMUSED

Veebiportaali http://korvpall24.ee (edaspidi Korvpall24.ee) lehekülgedel viibimisega annate nõusoleku täita allpool välja toodud kasutamistingimusi. Korvpall24.ee-l on õigus tingimusi igal ajal muuta.

Korvpall24.ee portaalis ilmuvate materjalide reprodutseerimine, töötlemine, avaldamine, eksponeerimine, levitamine ja muul viisil kasutamine on lubatud vaid isiklikul mitteärilisel otstarbel. Materjalide refereerimine on lubatud vaid kasutustingimustes kirjeldatud viisil. Muul moel materjalide kasutamiseks võtke ühendust info@korvpall24.ee.

Materjalide refereerimine

Kõigi Korvpall24.ee-s ilmuvate materjalide omanikuks, välja arvatud fotod, on Online Media OÜ. Fotode autoriõigused kuuluvad seal all märgitud autoritele, kellega tuleb kasutamistingimused eraldi kooskõlastada.

Materjale tohib ilma Korvpall24.ee nõusolekuta refereerida pealkirja ning viie (5) lause ulatuses. Refereering peab sisaldama viidet Korvpall24.ee vastavale veebileheküljele ning linki originaalmaterjalile.

Esimene viide peab olema tehtud kujul “Korvpall24.ee” ning internetis refereerides tuleb originaalmaterjali link lisada muust tekstist eralduva värviga hiljemalt teise lõigu lõppu. Refereeritud loo lõpus peab olema ka teine viide originaalartiklile “Loe edasi Korvpall24.ee portaalist.” koos viidatava artikli veebiaadressiga.

Kommentaarid

Keelatud on avaldada solvava, ähvardava, halvustava, alandava, seksistliku, rassistliku, vulgaarse, pornograafilise või vägivallale õhutava sisuga kommentaare. Korvpall24.ee ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride sisu eest, küll aga annab endast kõik, et ebakohased kommentaarid saaksid võimalikult kiiresti kustutatud.

Tasuliste artiklite lugemine

Tasuliste artiklite lugemisõiguse aktiveerimiseks portaalis on kaks võimalust: püsimakse 3,90€ kuus või ühekordne artikliost 1.9€. Pakume kõigile tellijatele võimalust ühe korra vormistada tutvumistellimus, mille hinnaks on 1€. Tutvumistellimus kestab ühe kuu ning, kui seda ei lõpetata, jätkub automaatselt tavahinnaga.

Tellimuse eest saab maksta Zlicki mobiilimaksega või krediitkaardiga. Zlicki või krediitkaardiga tasutud tellimused on automaatselt pikenevad. Pangakaardiga tasudes debiteeritakse kuumakse tellija arvelt, Zlickiga tellijatel lisatakse tellimuse summa järgmise kuu mobiiltelefoni arvele. Automaatselt pikenev tellimus on võimalik igal hetkel katkestada, kuid tellimus kehtib tasutud perioodi lõpuni.

Püsimaksega tellimusest loobumisel ettemakstud raha ei tagastata. Püsimaksega tellimuse automaatset pikenemist võib tellija igal ajal tühistada logides sisse tellimiskeskkonda my.zlickpaywall.com või kirjutades e-posti aadressil abi@korvpall24.ee.

Tellimus on personaalne ja seda võib kasutada üks isik nii mitmest seadmest, kui ta soovib.

Kõigi tellimustega seotud probleemide korral palume kirjutada abi@korvpall24.ee.

Portaali tellimus on võimalik vormistada ka arvega. Sellisel juhul on minimaalne periood 12 kuud. Arvega aastatellija maksab kümne kuu eest ja saab kaks tasuta (35.80€ + käibemaks ehk 39.90€). Arvega tellimise puhul tutvumisperioodi soodustust ei rakendata.

Arvega tellimuse sooviavalduse palume saata abi@korvpall24.ee.

NB!

Kõik Korvpall24.ee portaalis olev sisu on informatiivse eesmärgiga. Kuigi Korvpall24.ee portaal annab endast kõik oleneva, et avaldatud info oleks tõene ja ajakohane, siis ei võta Korvpall24.ee endale vastutust uudistes avaldatud info tõesuse, sobivuse või täpsuse kohta. Korvpall24.ee veebikeskkond ei vastuta portaalis avaldatud info põhjal kolmandate isikute poolt tehtud otsuste eest.

ANDMEKAITSETINGIMUSED

Korvpall24.ee isikuandmete vastutav töötleja on Online Media OÜ, registrikood 14354747, aadress Harjumaa, Tallinn, Vabaduse pst. 174b, 10917, e-post: info@onlinemedia.ee.

Online Media OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Online Media OÜ volitatud esindaja maksete teostamiseks on Zlick LTD.

Töödeldakse järgmisi isikuandmeid:

* tellijate nimed, telefoninumbrid ja e-posti aadressid;
* teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks.

Isikuandmeid (tellija nimi, e-posti aadress, telefoninumber) töödeldakse selleks, et korraldada teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi, samuti pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

Online Media OÜ võtab kasutusele kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Korvpall24.ee tellijaks (kliendiks) asudes eeldame, et olete kasutustingimustega tutvunud ja nõustute nendega.

Kõigi tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust e-postil info@onlinemedia.ee.

Küpsised (cookies)

Online Media OÜ võib parema kasutuskogemuse tagamiseks kastutada küpsiseid (cookies). Korvpall24.ee
kasutajail on õigus küpsistest keelduda, muutes selleks oma veebilehitseja sätteid. Juhendi selle kohta leiab aadressilt www.aki.ee/et/kupsised.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri