fbpx
Close

BC Kalev/Cramo tõi Kristjan Kitsingu tagasi Tallinna klubisse

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo teatas teisipäeval, et klubiga taasliitub 27-aastane ääremängija/tsenter Kristjan Kitsing, kes vahepeal mängis Argentinas, Taanis ning Eestis TTÜ ja Tartu Ülikooli meeskondades.

Viimati 2014/2015 hooajal BC Kalev/Cramo meeskonna eest platsile jooksnud Kitsingu näol on tegemist kaheksanda mängijaga, kellega meeskond uuele hooajal vastu läheb, kirjutab klubi oma kodulehel.

Oma viimasel hooajal BC Kalev/Cramo ridades (2014/15) olid Kitsingu keskmised näitajad koduses meistriliigas 9,5 punkti, 4,9 lauapalli ja 1 resultatiivne sööt mängu kohta. Pärast BC Kalev/Cramo meeskonnast lahkumist liitus hea viskekäega suuräär TTÜ korvpallimeeskonnaga, kus tõusis Rait Käbini käe all kiirelt meeskonna peamiseks punktimasinaks. Eduka hooaja järel siirdus Kitsing järgnevaks aastaks Argentiina meistriliigas mängiva klubi Estudiantes Concordia ridadesse.

Lõppenud hooajal pallis 206 cm pikkune Eesti koondise tugitala Tartu Ülikooli meeskonnas, kus saavutati Eesti meistrivõistlustel teine ja Balti liiga kolmas koht. Kitsingu keskmised statistilised näitajad nii Eesti kui ka Balti liigas olid muljet avaldavad, keskmiselt tõi mängija välisliigas 15,3 punkti, võttis 5,1 lauapalli ja jagas 1,4 söötu. Koduses meistriliigas olid vastavad numbrid 14,8 punkti, 4,9 lauapalli ja 1,5 söötu.

scroll to top