fbpx
Close

Cramo pikendas Landen Lucase katseaega, kuid mängijateturul hoitakse silma peal

-Landen Lucas | Foto: Siim Semiskar

-Landen Lucas | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pikendas ühe kuu võrra katseaega ameeriklasest keskmängija Landen Lucasega, kuid endiselt otsitakse aktiivselt mängijateturult lisajõudu juurde. Mäletatavasti septembri alguses tiimiga liitunud keskmängija toodi esialgu Eesti meistermeeskonna ridadesse kahe kuu pikkuse katseajaga.

“Peatreener (Donaldas Kairys) on juba varemgi maininud, et VTB Ühisliiga tasemel hea tulemuse tegemiseks me peame ennast korvialuses osakonnas tugevdama. Teiseks Lucase eelmise aasta vigastus segab tal 100-protsendiliselt tegutseda. Oleme pidevalt ootel, kuidas ta reageerib paranemise protsessile,” kommenteeris Cramo abitreener Indrek Reinbok Korvpall24.ee portaalile.

Reinboki sõnul ei tasu vaid ühekuulisest katseaja pikendamisest seda välja lugeda, et Lucas oleks tiimi jaoks vaid varuvariant, kuniks uus mees leitakse: “Kõik need otsused tehakse ikka jooksvalt. Midagi lõplikku pole otsustatud ja see kõik on töös olev idee.”

Lucase puhul ollakse Cramos rahul tema lauavõitlusega, kuigi protokollis ei pruugi see alati lauapallidena kajastuda. “Need numbrid, mitu laudamineku sooritust ta mängus teeb, on väga head. See on tema kõige suurem tugevus.”

Eesti-Läti Korvpalliliigas on Kalev/Cramo alustanud hooaega kaheksa võiduga, VTB Ühisliigas on saldo 2-4.

24-aastase ja 208 sentimeetri pikkuse Lucase kontole on kogunenud VTB liigas kuue mänguga keskmiselt 20,8 minutit, 8,3 punkti ja 5,2 lauapalli ning kohalikus liigas seitsme matšiga 18,9 minutit, 11,1 punkti ja 6,3 lauapalli.

scroll to top