fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Baskonia oli eestlaste abiga võidukas, Sokult peaaegu kaksikduubel ja naistelt suurepärased esitused

-Maaja Bratka | Foto: ChampagneBasket_actu Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed, ookeani taga mängiva Henri Drelli ja Euroopa liigades tegutsevad naiskorvpallurite mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi sai Euroliigas võidu, kui suurelt alistati Valencia. Koduliigas teenis Baskonia samuti võidulisa ning ka Matthias Tassi leivaisa sai võidu. Hispaania esiliigas said Jaan Puideti ja Rauno Nurgeri koduklubid võidud. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas üheksanda järjestikuse võidu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagos teenisid võidulisa.   

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaks kaotust, eestlane sai mõlemas mängus korralikult mänguaega ja tegi head etteasted. Leedus palliv Kristian Kullamäe aitas Panevežyse koduliigas võiduni. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said Iisraeli kõrgliigas võidu. Martin Paasoja ja Reykjaviki IR pidid leppima kaotusega. Kreeka esiliigas sai Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala võidulisa. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai teise järjestikuse võidu.  

scroll to top