fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe ja Jõesaar on alustanud silmapaistvalt, Vene panustas väärt eurovõidus

-Janari Jõesaar | Foto: Anwil Wloclawek Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on täie hooaga käima läinud ning korralik arv eestlasi on mängimas üle Euroopa laiali. Korvpall24 portaal kajastab alanud hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi taas nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda kolmes osas. Itaalias ja Hispaanias mängivad mehed saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed paneme kokku kolmandaks looks.

Poola meistriliigas pallivatest eestlastest on seni parimas hoos nii Janari Jõesaar kui ka tema koduklubi Wloclaweki Anvel ning jätkatakse kaotuseta. Kregor Hermeti ja Matthias Tassi leivaisad jäid eelmisel nädalal võiduta, kuid eestlased olid rotatsioonis sees ning said rohkelt mänguaega.

Leedus on oma koha leidnud Kristian Kullamäe, kes on kindel põhiviisiku mees ja aidanud Panevežyse Lietkabelist võidult võidule. Iisraeli karikavõistluste poolfinaalis kukkus Siim-Sander Veneta mänginud Jeruusalemma Hapoel konkurentsist, kuid Meistrite liigas avati hooaeg napi võiduga. Omad huvid on meil endiselt ka Saksamaal, seda küll madalamates liigades.

scroll to top