fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe säras Leedu meistriliigas, Tass on Poola klubis kerkinud väga suurde rolli, Sutt debüteeris Islandil

-Kristian Kullamäe | Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle Euroopa laiali. Korvpall24 portaal kajastab alanud hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi taas nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda kolmes osas. Sel korral  pakume esimesena lugemiseks kirjatükki, mis kajastab erinevates Euroopa liigades mängivate meeste nädalat. Hispaanias ja Itaalias toimetavate eestlaste artiklid on lähiajal lisandumas.

Poola meistriliigas jätkavad hooaega Matthias Tass ja Kregor Hermet, kellest esimene pidas kaks kohtumist ja näitas taas individuaalselt väga head mängu. Hermeti oli taas algviisikus, kuid tema koduklubi pidi vastu võtma suure kaotuse. Meenutame, et samuti Poola liigas hooaega alustanud Janari Jõesaar sai mõni aeg tagasi ränga vigastuse ning tema hooaeg on kahjuks lõppenud.

Leedus palliva Kristian Kullamäe koduklubi sai Eurocupis kindla kaotuse, kuid Leedu meistriliigas tõusis eestlane üleplatsimeheks ja vedas Panevežyse suure võiduni. Iisraelis meistriliigas sai Siim-Sander Veneta mänginud Jeruusalemma Hapoel võidulisa.  

scroll to top