fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe tegi statistiliselt silmapaistva nädala, Sokk oli Kreekas oma tiimi üks paremaid

-Kristian Kullamäe | Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi sai Euroliigas kirja võidu ja koatuse ning teenis võidulisa Hispaania meistriliigas. Matthias Tassi leivaisa Manresa sai kaotused nii korvpalli Meistrite liigas kui Hispaania meistriliigas. Hispaania esiliigas said Jaan Puideti ja Rauno Nurgeri leivaisad kaotuse ning võidu. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas võidulisa. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagos said neljanda järjestikuse kaotuse.   

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaks kaotust, eestlane sai mõlemas mängus korralikult mänguaega. Leedus palliv Kristian Kullamäe tegi head etteasted ning Panevežys sai võidu Eurocupis, aga Leedu meistriliigas tuli võtta vastu kolmas järjestikune kaotus. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said võidulisa korvpalli Meistrite liigas. Paraku sai Vene reedel treeningul vigastada ja peab lähiajal toimuvad kohtumised vahele jätma. Martin Paasoja ja Reykjaviki IR lõpetasid kuue mängu pikkuse kaotusteseeria. Kreeka esiliigas leiba teeniva Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala teenis viienda järjestikuse võidu. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai kolmanda järjestikuse võidu.

scroll to top