fbpx
Close

Hobikaardid korraldab esmakordselt group breaki! Aga mis see on?

Avatar
-Hobikaardid.eu

Esimest korda Eestis korraldab Hobikaardid korvpallikaartide group breaki/grupi avamise. Aga mida kujutab endast group break/grupi avamine?

Grupi avamine on kas siis terve karbi (boxi) või kasti (case) jagamine mitmete osavõtjate vahel. Tihtipeale on karbid ja kastid väga kallid ning group break on hea võimalus väiksema summa eest saada endale vägevad kaardid, kuna karbi või kasti hind jagatakse teatud arvu osalejate vahel.

On väga palju erinevaid viise kuidas kaardid ära jaotatakse:

* Suvaline meeskond – kõik osalejad saavad endale suvalise meeskonna. Enamasti kasutatakse random.org lehte, et teada saada, kes mingi meeskonna saab. Osaleja saab kõik selle meeskonna kaardid endale.

* Kindel meeskond – valid kohe alguses endale kindla meeskonna, kelle kaardid saad endale. Kehtib reegel “kes ees, see mees”.

* Drafti suvaline meeskond – järjekordselt kasutatakse random.org lehte, kus osalejad pannakse järjekorda. Kes on esimene, saab valida endale esimesena meeskonna, kes teine, see teisena jne.

* Drafti kindel kaart – sellist viisi kasutatakse kõige rohkem siis, kui karbis või kastis on vähe kaarte, aga palju haruldasi kaarte. Kasutatakse random.org lehte, et osalejad järjekorda panna. Seekord saab esimene osaleja endale valida ühe kaardi, mille ta saab endale. Järgmisena valib osaleja, kes on järjekorras teine jne.

Korraldajad valivad, mil viisil group break läbi viiakse ning annavad teada, millal orienteeruvalt toimub avamine. Kui selleks ajaks ei ole kõik kohad müüdud, lükkub avamine edasi. Korraldaja salvestab nii järjekordade loosimist kui karpide/kastide avamist. Kui avamine on läbi, saadab korraldaja kõikidele osalejatele need kaardid, mis nad valisid või mis meeskonna tõi neile loos.

Esimeseks avamiseks valisime: 2017-18 Hit Parade Basketball Series 1 Hobby boxi.

Boxis on kokku 13 kaarti – 3 autogrammi, 7 särgitükiga kaarti ning 3 inserti. Boxist leiab kaarte alates 1980-ndates ning sellistelt tootjatelt nagu Topps, Upper Deck, Panini ja Leaf.

Avamine toimub “Drafti omale kaart” stiilis. See tähendab, et kõik osalejad saavad järjekorras valida endale kaardi.

3 inserdi kaarti paneme kokku ning need lähevad arvesse ühe kaardina. Seega, saadaval on 11 kohta. Koha hind on 10 euri (sisaldab postikulu). Koht on alles siis teie, kui olete sooritanud makse.

Kõigile osalejatele on esimese group breaki puhul varuks ka üks üllatus.

Avamine toimub 21. aprillil. Kui selleks ajaks ei ole kohad välja müüdud, lükkub avamine edasi. Avamine salvestatakse ning pannakse YouTube keskkonda ülesse.

Avamisele saab registreeruda SIIN.

scroll to top
Inline
Inline