fbpx
Close

Indrek Reinbok avaldas põhjused, miks Cramol leegionäride värbamine tänavu raskemalt on läinud

Avatar
-Indrek Reinbok | Foto: Siim Semiskar

Sellel nädalal Korvpall24.ee podcastis “Möödavise” külas käinud BC Kalev/Cramo abitreener Indrek Reinbok tunnistas, et tänavusel hooajal on tiimi komplekteerimine kulgenud mullusega võrreldes keerukamalt osalt ka seetõttu, et eelarvelised võimalused on olnud kehvemad.

“Kui võrrelda seda suve ja eelmist suve, siis kindlasti mängijate värbamisega alustati mullu varem, kuna peatreener (Donaldas Kairys – toim.) oli paigas. Sel aastal selgus peatreener (Roberts Štelmahers – toim.) ka ju alles suvel. Tegutsemine algas umbes kuu aega hiljem. See oli üks aspekt, mis jättis jälje,” selgitas Reinbok.

“Teiseks ka omanike poolt tehtud otsus, et komplekteerime meeskonna teistmoodi ja värbame võimalikult palju hea tasemega eestlasi. Alguses tehtigi tööd eestlaste värbamisel. Kuigi kõrvalt jälgiti ka välismaalasi, siis esimene fookus oli eestlastel. Siis olime turul selles seisus, et käis turul kõva sagimine ja oli raskem,” lisas Reinbok.

Reinbok avaldas ka, milliseid mängijaid hetkel 11-meheline Kalev/Cramo plaanib lähiajal juurde tuua. Seda kuula juba “Möödavise” podcastist alates 19.22:

scroll to top
Inline
Inline