fbpx
Close

INTERVJUU | Alar Varrak kiidab TalTechiga liitunud pikka: temas on peidus palju rohkem, kui üldsus arvab

-Alar Varrak | Foto: TalTech Basketball Facebook

Neljapäeval algas Paf Eesti-Läti liiga hooaeg, meeskonnad on komplekteeritud ja enne oma esimese mängu lahtihüpet tehakse tiimides veel viimaseid ettevalmistusi. Korvpall24.ee portaal uuris septembri esimeses pooles peetud meediapäeval TalTech/Optibeti peatreenerilt Alar Varrakult, millises seisus meeskond on ning millised eesmärgid on klubi endale algavaks hooajaks seadnud. 

Aastaid BC Kalev/Cramo eesotsas olnud 41-aastane Varrak on olnud üks väheseid Eesti peatreenereid, kellel on õnnestunud end ka välismaal proovile panna. Pärast Kalev/Cramost lahkumist sai eestlane kätt proovida Leedu meistriliigas palliva Altytaus Dzukija eesotsas ja Venemaa esiliigaklubis Jekaterinburg. Alates 2021. aasta suvest on aga Varrak olnud TalTechi meeskonna peatreener.

Uurisime kogenud treenerilt, mis mõtetega tema hooajale vastu läheb ja kas võrreldes varasemate aastatega on TalTechi lähenemine muutunud. Samuti peatusime meeskonna noorel koosseisul ja suvistel üleminekutel ning uurisime, kuidas plaanib Varrak kõik mängumehed vaatamata tihedale konkurentsile rõõmsana hoida. Muuhulgas avaldab mitu korda treenerina Eesti meistriks tulnud Varrak, millistes meestes näeb ta veel avanemata potentsiaali ning kas komplekteerimine on lõpetatud või on plaanis kedagi veel juurde tuua.

scroll to top