fbpx
Close

INTERVJUU | Enesekindel Braxton Huggins: võtan riietusruumis sõna ning häälestan meeskonna võidule

-Braxton Huggins | Foto: Diana Jesin/Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikool Maks & Moorits on omale Eesti Meistriliiga kohamängudeks tõmmanud kübarast tõelise jänese. Nimelt on ameeriklane Braxton Huggins (193 cm, 25-aastane) meeskonda vägevalt tassimas, kui keskmiselt 30 minutiga tõi ta neljas play-off’i mängus Viimsi vastu 23,5 punkti, 5 lauapalli, 1,5 korvisöötu ja 0,5 vaheltlõiget mängus. Kaheseid realiseeris mees 52- ning kolmeseid 35-protsendiliselt. 

Korvpall24 istus pallivõluriga maha pärast veerandfinaalseeria kolmandat mängu Viimsi vastu ning avastasime, et enesekindlust õhkub pallurist igal sammul. Kusjuures meil õnnestus temaga Eesti meedias üldse esimene intervjuu teha ja Huggins polnud kitsi oma mõtteid jagamast. Paar asja said kohe selgeks: Tartu tiimis temast paremat viskajat pole ja ühtegi favoriiti ta Eesti liigas kullale ei näe. Samas on olnud palluril karjääris ka tagasilööke ning kõigest sellest juba intervjuus lähemalt.

Braxton, Sul oli NCAA üliõpilasliigas New Mexico State’i ja viimasel aastal Fresno State’i eest korralik karjäär. Kuidas NBA skaudid sind ei avastanud? Oli Sul üldse NBA tiimidega kontakte?

scroll to top