fbpx
Close

INTERVJUU | Indrek Reinbok peavalust koondises, Antetokounmpo takistamisest ja enda tulevikust uuel klubihooajal

-Indrek Reinbok | Foto: Siim Semiskar

Aastaid BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna abitreenerina tegutsenud Indrek Reinboki jaoks oli lõppenud klubihooaeg üks viimaste aegade valusamaid ning kuigi Eesti koondise tegevused tulid üsna kiirelt peale, siis kinnitas mees ise, et päris lõpuni võtab Kalev/Cramo nigelast hooaja lõpust üle saamine veel aega.

Korvpall24 portaal tegi ka Eesti koondises Jukka Toijala selja taga ja Heiko Rannula kõrval abitreenerina tegutseva Reinbokiga pikema intervjuu ühel treeningul enne MM-valikmängude akna esimest matši Saksamaaga. Keskendusime peamiselt Eesti koondise tegemistele ja kahe kuu pärast algavale EM-finaalturniirile ning ei hakanud Kalev/Cramo hooaja lõpu haavu lahti kiskuma. Küll aga uurisime Reinboki käest, kus tema karjäär jätkuda võiks ning millal näeb teda taas kõrgliiga tasemel peatreeneri ametis.

Koondisest rääkides kinnitas Reinbok ka treeneri silme läbi seda, et praeguses koosseisus on konkurents positsioonidel “neli” ja “viis” ehk aegade tihedaim ning see tekitab juhendajatele meeldivat peavalu, keda võtta, keda jätta. Ühtlasi räägime, kuidas korvpallikodu on aidanud koondisemängijate ringi laiendada ning kas meil senisest suuremale konkurentsile lisaks on olemas ka mängumehed, kes kõige kõrgemal areenil suudavad liidrina otsustavatel hetkedel viskeid võtta ja neid ka ära panna.

scroll to top