fbpx
Close

INTERVJUU | Kalev/Cramo snaiper Artur Konontšuk avaldab tõe, kes on tegelikult tiimi parim viskaja

-Artur Konontšuk | Foto: Marita Brigitta Mones/BC Kalev/Cramo

Mullu Pärnus läbimurdehooaja teinud ääremängija Artur Konontšuk on tänavust hooaega BC Kalev/Cramos alustanud väga korralikult, kui ta on FIBA Europe Cup sarjas koos kvalifikatsiooniturniiri mängudega seni olnud oma tiimi üks paremaid skooritegijaid keskmiselt 11,4 punktiga ning tabanud kolmesekaare tagant koguni 50-protsendiliselt.

Just värskelt on 22-aastane ja 201 cm pikkune mängumees jõudnud oma karjääris järgmise maamärgini, kui ta nimetati MM-valikakna mängudeks Rootsi ja Soomega Eesti rahvuskoondise koosseisu. On üsna reaalne, et Konontšuk saab juba sel reedel teha teoks ühe oma unistuse ehk mängida Saku Suurhallis kodupubliku ees Eesti koondise särgis.

Korvpall24 tegi Konontšukiga intervjuu pärast viimast Paf Eesti-Läti liiga mängu enne koondiseakent ning uurisime kolmesesnaiprilt, kes on tegelikult Kalev/Cramo parim viskaja ning kes mängib tiimis kõige paremat kaitset. Lisaks küsisime Konontšukilt loomulikult koondisekutse kohta, rääkisime Kalev/Cramo 53-punktilisest eurovõidust, meeskonna senistest esitustest üldisemalt ning tema rollist Kalevis.

scroll to top