INTERVJUU | Oliver Metsalu medalivõimalustest eestikatel: ei taha kõvatada sel teemal

-Oliver Metsalu | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti liigas veerandfinaalis pudenenud TalTech/Optibet on eestikatel kindlasti medalikonkurentsis, sest põhiturniir lõpetati teise kohaga. Selle hooaja põhjal võib öelda, et suured teened selles edus on olnud kõval võitlejal Oliver Metsalul (28-aastane ja 196 cm). Mees on teinud ühe oma karjääri parima hooaja. Eesti-Läti liigas tõi ta keskmiselt 25 minutiga 13,2 silma, 5,3 lauapalli, 2 korvisöötu ja 0,8 vaheltlõiget mängus.

Oliver Metsalu on mees, kes suuri sõnu ei tee, vaid laseb mängul enda eest kõneleda ning ütleb seda, mis on oluline. Korvpall24 sai palluri kätte põhiturniiri lõpus Viimsist Karulaugu spordihoonest, kus palusime kõik südamelt ära rääkida. Kuidas saada elu vormi, mida eestikatel püüda ning kes on vastikud vastased, seda saad teada intervjuust.

Pärast intervjuu tegemist ja enne avaldamist jõudis TalTech/Optibet juba veerandfinaalseeriat alustada, kui Tallinna Kalevile jäädi avamatšis lisaajal 104:108 alla. Metsalu panustas tolles mängus 33 minutiga 13 punkti ja 7 lauapalli.