fbpx
Close

INTERVJUU | Peep Pahv on valmis Keila tehniliste vigade ühiskassasse panustama: selle raha ikka leiab

-Peep Pahv | Foto: Keila KK esindusmeeskond Facebook

Enamikele spordisõpradele tuttav spordiajakirjanik Peep Pahv on käimasolevaks hooajaks leidnud tee Paf Eesti-Läti korvpalliliigasse Keila KK meeskonna peatreenerina. Eelneval hooajal saavutas Pahvi juhendatav Keila KK meeskond esiliigas kõrge kolmanda koha ning tänu sellele sai täidetud klubi suur siht tõusta kõrgliigasse. 

Korvpall24 kohtus Pahviga Eesti-Läti liiga hooajaeelsel pressikonverentsil, mis sellel aastal toimus Männiku lasketiirus. Pressikonverentsil said sõna Kaitseliidu ülem Riho Ühtegi ning korvpalliliidu esindajad. Lisaks ka iga meeskonna peatreener ja üks mängijatest, kes kõik andsid põgusa ülevaate ees ootava hooaja eesmärkidest. Pärast sõnavõtte said treenerid ja mängijad omavahel rinda pista laskevõistluses. 

Pahviga vestlesime hooajaeelsetest emotsioonidest ja ettevalmistustest, arutasime meeskonna valmidusest uueks hooajaks ning meeskonnas mängivatest välismaalastest ja noortest mängijatest. Lisaks uurisime, mis tunne on pärast ajakirjanikuna töötamist ise sattuda ajakirjanike luubi alla. Intervjuu avaldamise hetkeks on Keilal juba kaks ametlikku liigamängu peetud ja tabelis kaks nappi kaotust, kuid samas käes ka tõdemus, et suudetakse sel tasemel vääriliselt vastu panna küll.

scroll to top