fbpx
Close

INTERVJUU | Ramo Kask Kalev/Cramo eelarvenumbrist, suvistest väljakutsetest ning kanna kinnitamisest Euroopas

-Ramo Kask | Foto: BC Kalev/Cramo

Viimased kolm aastat BC Kalev/Cramo mänedžeri rolli kandnud Ramo Kask on hooaja alguseks enda panuse andnud ning meeskonna komplekteerinud. Eelmisel hooajal eurosarjas edukalt esinenud klubil on ees sarnased väljakutsed nii eelarveaukude lappimisel kui ka korraliku tulemuse tegemisel.

Kümnevõistleja taustaga 34-aastane Kask peab ka klubi hea käekäigu nimel toimetama mitmel rindel, hoidma silma peal igal eelarvereal, leidma uusi toetajaid ning olema valmis kiirelt mängijateturult täiendusi tooma. Üha keerulisemas majanduskeskkonnas orienteeruma pidav mänedžer on seniste vahenditega teinud suurepärast tööd, hoides Kalev/Cramo eurosarjas konkurentsivõimelisena ka kuni kümme korda suurema eelarvega meeskondade vastu.

Korvpall24.ee portaal uuris mänedžer Kaselt lähemalt erinevates eurosarjades osalemise kulude kohta, mis on võrreldes jalgpalliklubidega paras anomaalia. Meeskonna komplekteerimise kontekstis selgub huvitav fenomen ning saame teada, kui tõenäoliselt näeme Oleksandr Kovliari Cramo särgis ka kevadel. Lõpetuseks lahkab Kask eestlaste osakaalu meeskonnas, millise pilguga vaadatakse VTB Ühisliiga suunas ning avaldab tiitli, mis on talle algaval hooajal isiklikult esmatähtis.

scroll to top