fbpx
Close

INTERVJUU | TalTechi spordidirektor Gregor Arbet: oleks tahtnud finaalis mängida, aga pronksi üle on ka hea meel

-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

Möödunud nädalavahetusel Tartus peetud korvpalli karikavõistluste finaalturniir lõppes TalTechi spordiklubi võistkondade jaoks ühe karikavõidu ja ühe pronksmedaliga. TalTech/Nordaidi naiskond võitles ennast finaali välja ja alistas seal 72:59 Audentese Spordiklubi ning TalTech/Optibet meeskond pidi poolfinaalis tunnistama Tartu Ülikool Maks & Mooritsa paremust, kuid võitis pronksikohtumises 89:82 KK Viimsi/Sportlandi.

Korvpalliklubi spordidirektor Gregor Arbet oli mõlemal päeval Tartus kohal ja vaatas tribüünidelt nii nais- kui ka meeskondade esitusi ning käis vastu võtmas ka medaleid. Endine tippmängija võttis nädalavahetuse lõpetuseks Korvpall24 portaalile antud intervjuus mängud enda vaatest kokku, selgitas naiskonna kiire edu tagamaid ja rääkis meeskonna senisest hooajast.

Kõige muu hulgas küsisime Arbeti käest ära ka paljusid korvpallisõpru pikalt vaevanud küsimuse, kas “number viie” positsioonil hõre TalTech on mängijateturul ringi vaatamas ja millalgi tsentri positsioonile abijõudu palkamas.

scroll to top