fbpx
Close

INTERVJUU | Vlad Moldoveanu karjääri finišisirgest, armastusest Tallinna vastu ning pipraviinast Venemaal

-Vlad Moldoveanu | Foto: Siim Semiskar

Hooajal 2013/14 BC Kalev/Cramos mänginud Rumeenia koondislane Vlad Moldoveanu jõudis hiljem kahe eri Poola klubiga ka Euroliigat mängida ning on korvpalliväljakutel müttamas siiamaani. 34-aastase ja 208 cm pikkuse ääremängija sõnul on tänavune hooaeg kodumaa tiimis Voluntari tema jaoks profikorvpallurina viimane. Kuigi praegu on ta juba ka teistes valdkondades korvpalliga seotud, siis lõplikult ta oma järgmisi tegevusi planeerinud pole.

Korvpall24 portaal võttis Moldoveanuga ühendust, et uurida, kui palju ta oma Kalev/Cramo hooajast mäletab, kui Eesti esiklubiga mängiti kaasa VTB Ühisliigas, Eurocupis ja võideti kulminatsiooniks ka Eesti meistritiitel. Eesti liiga finaalseeria MVP-ks valitud Moldoveanu keskmised näitajad olid Eesti liigas 23,7 minutiga 13,7 punkti ja 6,5 lauapalli ning VTB Ühisliigas vaid kriipsu võrra madalamad – 26,5 minutiga 13,2 silma ja 5 lauapalli.

Moldoveanu tunnistas Korvpall24 portaalile, et Eesti liigat ta hiljem pole jälginud, kuid hoiab korralikult silma peal Kalev/Cramo tegemistel ning isikliku tutvuse tõttu Jukka Toijalaga ka Eesti korvpallikoondisel. Veel meenutas ääremängija olukorda, kus kalevlased ravisid teda Venemaal pipraviinaga, hindas Eesti ja Rumeenia korvpalli hetkeseisu ning tunnistas, et tal on nii Kalevi kui ka Tallinna vastu väga soojad tunded.

scroll to top