fbpx
Close

Kalev/Cramo meeskond jätkas kontrollmänge 41-punktilise võiduga

Avatar
-Chavaughn Lewis | Foto: BC Kalev/Cramo

Eile Šiauliai võistkonna skooriga 106:82 alistanud BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond jätkas Leedu turneed veelgi suurema võiduga, kui esiliigas palliv Šilute tiim seljatati 108:67.

Avaveerandi võitis Cramo 25:16 ja poolajaks juhiti juba 62:34. Kolmanda veerandaja järgselt oli vahe paisunud 35 punktile ning kokkuvõttes oldi Šilutest koguni 41 punktiga paremad.

Valitseva Eesti meistermeeskonna poolelt särasid uued leegionärid: Ivan Almeida viskas 23 ja Chavaughn Lewis 22 punkti. Branko Mirkovic lisas 13 silma ning Landen Lucas tõi omadele 12 punkti, kogudes ka 9 lauapalli.

Käe said valgeks seejuures kõik üles antud mängijaid, nende seas Kristjan Kitsing (8 punkti), Reggie Lynch (8), Janari Jõesaar (8), Madis Soodla (2), Kristjan Kangur (6), Tanel Sokk (6). Kaasa ei teinud Maksim Salaš, kes viibib parasjagu Valgevene koondise juures, ning Martin Dorbek ja Erik Keedus.

Šilute meeskonna parim oli Evaldas Dziaugys 18 punktiga. Järgmise mängu peab Cramo 14. septembril, kui Garastas Cupi raames minnakse vastamisi Klaipeda Neptunasega.

scroll to top
Inline
Inline