fbpx
Close

Kalev/Cramo värske täiendus jõudis Tallinnasse ja võib pühapäeval juba platsile joosta

-Tony Wroten | Foto: BC Kalev/Cramo

-Tony Wroten | Foto: BC Kalev/Cramo

Aasta lõpus BC Kalev/Cramo poolt uue mängijana välja hõigatud NBA kogemusega Tony Wroten jõudis  reedel Tallinnasse ning võib oma debüüdi teha juba pühapäevases mängus TalTechi vastu.

Kalev/Cramost kinnitati pärast lõunat Korvpall24.ee portaalile, et 25-aastane ja 198 cm pikkune tagamees pidi Tallinna lennujaamas graafiku järgi maanduma kell 17.00. Tundub, et kõik läks plaanipäraselt ning esialgse info kohaselt ootas meest juba täna ka esimene arstlik ülevaatus ning laupäeval teinegi kontroll.

Mängija üleminekuks vajalik letter of clearance on Kalev/Cramol olemas ning kui arstide poolt mingeid ootamatuid avastusi ei tule, siis peaks omal ajal 151 mängu NBA-s väljakul käinud mees pühapäeval TalTechi vastu koosseisus olema.

Eesti-Läti korvpalliliigas saab mängijat registreerida kuni mängueelse päeva kella 17-ni. Pallur ise peab sel puhul ka allkirja andma ning seetõttu ei leia Wroteni nime Eesti-Läti liiga kodulehelt enne kui ta füüsiliselt Eestis kohal on.

Kalev/Cramol on tagaliini abijõudu hädasti vaja, kuna Chavaughn Lewis peab järgmised kolm Eesti-Läti korvpalliliiga mängu võistluskeelu tõttu vahele jätma. Juba 9. jaanuaril on Cramol võõrsil ees ülitähtis mäng Riia VEF-i vastu.

scroll to top