fbpx
Close

KÜSITLUS | Tippvõrkpallurid korvpalluritest ja korvpallist: koss on tore, aga võrkpall on ägedam!

-Võrkpall | Foto: Siim Semiskar

Kui kõik spordialad konkureerivad üksteisega mingil määral vaatajate ja kaasaelajate silmapaaride pärast, siis pole saladus, et korvpall ja võrkpall võitlevad kohati ka sama inimressursi nimel. Tuleb ju nii korvpallis kui ka võrkpallis muuhulgas kasuks pikkus, plahvatuslikkus, koordinatsioon ja taktikaline taip. Korvpall24 portaal võttis ühendust 15 Eesti tuntud võrkpalluri või treeneriga, et küsida kõigilt samad kolm intrigeerivat küsimust korvpalli kohta.

Saime muuhulgas teada, millise naistekoondislase vend on noortekorvpallis tegemas suuri asju, kes Eesti meistriliiga treeneritest on väga kõva korvpallifänn, kes võrkpalliinimestest on kossuplatsil saanud isegi Hanno Möttöläle keha anda, kes elab kõige enam kaasa koolivend Martin Dorbekule, kes on tähistanud Clevelandis koos 1,3 miljoni inimesega paraadil Cavaliersi NBA tiitlit, kui paljudele võrkpalluritele sümpatiseerib Luka Doncic, kes on käinud Kaspar Treieri ja Mikk Jurkatamme mänge Itaalias kohapeal vaatamas, kes on suur sõber Jukka Toijalaga ning miks võrkpallurite jaoks on enda lemmikspordiala siiski korvpallist ägedam.

Võrkpalluritele esitatud küsimused olid sellised:

1. Millised on Sinu suhted korvpalliga? Kas meeldib ise mängida või vaatad ja elad kõrvalt kaasa või ei paku absoluutselt huvi?
2. Millistel liigadel silma peal hoiad ning kes on lemmikvõistkond ja lemmikmängijad nii Eestis kui ka välismaal? Miks just need liigad, tiimid ja mängijad? Kui Sa korvpalli ei jälgi, siis miks nii?
3. Miks on võrkpall ägedam mäng kui korvpall? Või äkki polegi?

Ja ilma pikema sissejuhatuseta läheme vastuste juurde…

scroll to top