fbpx
Close

Madridi Reali alistanud Baskoniale Euroliiga mänguks edu ei ennustata, Reali võitu aga pigem usutakse

-Madridi Real - Baskonia | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Eesti korvpallikoondislane Sander Raieste ja tema koduklubi Baskonia said Hispaania kõrgliigas pühapäeval võõral väljakul jagu nii ACB kui Euroliiga täielikust tipust Madridi Realist. Juba teisipäeval on samad meeskonnad väljakul Euroliiga kohtumistes, kui Baskonia võõrustab türklaste Istanbuli Anadolu Efesit ja Madridi Real sõidab külla Belgradi Crvena Zvezdale.

Tundub, et Optibeti koefitsiendimeistrite hinnangul pühapäevane resultaat Euroliiga kontekstis suurt rolli ei mängi, kuna Real on ka võõrsil Crvena Zvezda vastu hinnatud selgeks favoriidiks – võidukoefitsient on nende ridade kirjutamise hetkel 1,47.

Huvitavaks teeb selle numbri fakt, et Real on Hispaania kõrgliiga, Euroliiga ja Hispaania karikavõistluste peale kokku viimase veidi enam kui kuu aja jooksul kaotanud selgelt rohkem mänge kui võitnud (3-6). Eelmises Euroliiga matšis suudeti tabeli lõpus paikneva Kaunase Žalgirise vastu visata seejuures kõigest 47 punkti.

Belgradi klubi tuleb kohtumisele vastu aga olukorras, kus kaks viimast Euroliiga mängu on võidetud. Serbia tiimi võidukoefitsiendiks on Optibeti spordiennustuses 2,70.

Baskonia võõrustab kodusaalis valitsevat Euroliiga meistrit Istanbuli Anadolu Efesit, kes paberil on loomulikult hirmkõva jõud, aga kes seni pole põhiturniiril oma mängumasinat ikkagi veel loodetud tasemel käima saanud. Tõsi, viimasel ajal on Türgi tiim võrreldes hooaja esimese poolega olnud selgelt paremas hoos.

Samas on tõsiasi ka see, et võidukoefitsiendiga 2,90 mängule vastu minev Baskonia on seni kaotanud kõik kaheksa selle kalendriaasta sees mängitud Euroliiga matši. Anadolu Efesi võidukoefitsiendiks pakub Optibet 1,42.

Koefitsiendid: Optibet

scroll to top