fbpx
Close

Nelikduublile lähedal olnud Märt Rosenthal aitas Pärnu E-spordiliigas ainuliidriks

-Märt Rosenthal | Foto: Siim Semiskar

-Märt Rosenthal | Foto: Siim Semiskar

Paf korvpalli E-spordiliigas peeti laupäeval kolm kohtumist, millest võitjatena väljusid Pärnu Sadam/Transcom (3-0), Avis Utilitas Rapla (2-2) ja BC Kalev/Cramo (2-1), kirjutab basket.ee.

Kell 11 alanud mängus võitis BC Kalev/Cramo 67:65 Tallinna Kalev/TLÜ-d. Kalev/Cramot vedasid 25 punktiga Carl Sooär ja 23 punktiga Kaspar Kitsing, Kitsing andis lisaks ka 8 resultatiivset söötu. Kalev/TLÜ resultatiivseim oli Margus Pahv 15 punktiga. Cramol on nüüd 2 võitu ja 1 kaotus, Kalev/TLÜ-l 2 võitu ja 2 kaotust.

Rapla Avis Utilitas oli 65:49 üle Rakvere Tarvast. Rapla kasuks viskas Frederick Kalmberg 20 punkti, Tarva poolelt vastas Hardi Paloots 14 punkti ja 21 lauapalliga. Rakvere koosseisu kuulsaim mängija Kristo Saage piirdus 9 punktiga, tema visketabavus oli väljakult vaid 16st 3. Raplal on nüüd 2 võitu ja 2 kaotust, Tarval 1 võit ja 3 kaotust.

Kell 15 kohtusid tabeliliidrite heitluses Pärnu Sadam/Transcom  ja Tartu Ülikool. Magusa 53:51 võidu võtsid pärnakad, kes jätkavad nüüd ainsana täiseduga. Paul Paine kerkis võitjate parimaks 17 silmaga, Märt Rosenthal lisas 14 punkti, 19 lauapalli, 7 söötu ja 7 blokki. Tartlaste poolelt hiilgas Hannes Saar 22 punktiga.

Mängude vahel kostitasime vaatajaid ka intervjuudega, kus oma tegemistest rääkisid korvpallikohtunik Aare Halliko, möödunud hooajal Avis Utilitas Rapla meeskonna peatreeneri kohuseid täitnud Toomas Annuk ja oma esimese välishooajaga maha saanud Mihkel Kirves.

Vaata turniiritabelit siit.

scroll to top