fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga detsembri parimateks valiti kaks kogemustega mängumeest

-Kuldar Häätarõ ja Raido Ringmets | Foto: Siim Semiskar

-Kuldar Häätarõ ja Raido Ringmets | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga valis tänavusel hooajal kolmandat korda kuu Põhja regiooni kõige silmapaistvamad harrastuskorvpallureid, kui detsembris näidatud esituste eest saavad eraldi esile tõstetud Kontsertlavad.ee meeskonnaga vahetult jõulukuu eel liitunud Raido Ringmets ja Paldiski KK/Willenbrocki punktikütt Kuldar Häätarõ.

Rohkem kui kümme aastat meistriliigas pallinud ja praegusel hetkel TalTechi korvpallimeeskonna mänedžerina tegutsev 36-aastane ja 206 cm pikkune Raido Ringmets liitus Weekend sarja I divisjoniga novembri lõpus ning tegi Kontsertlavad.ee eest detsembris kaks mängu. Kui 50:64 kaotusmängus Rimi vastu panustas kogenud mängumees 21 punkti, siis tõeline avanemine leidis aset 81:55 võidumängus Aexpo vastu, kus keskmängija sopsas ka kolm kaugviset ja kogus lausa 35 punkti.

35-aastane ja 182 cm pikkune Paldiski KK/Willenbrocki tagamees Kuldar Häätarõ tegi detsembris Regular sarjas kaasa kolmes mängus. 55:89 kaotuses Estnori vastu kerkis mees 18 punktiga omade parimaks, 71:64 võidumängus Aiakoda/Korvpallikarud tiimi vastu kogunes 28 silma ja 54:81 kaotusmängus Eurofastenersi vastu hoidis ta KK Paldiski esitust üleval 22 silmaga.

Optibet Rahvaliiga valib kord kuus kaks silmapaistvat mängijat, kellele paneb auhinnad välja Tarbatu Tervisepark ja Fit360. Tarbatu Tervisepark annab nomineeritud mängijale ühe korra kinkekaardi ning Fit360 varustab taastumiseks vajalike toidulisanditega. Silmapaistvate mängijate valiku teeb Optibet Rahvaliiga korraldusmeeskond, püüdes võtta arvesse mitte ainult visatud punkte, vaid võimalikult palju ka teisi erinevaid faktoreid.

scroll to top