Optibet Rahvaliiga Ida regiooni liider sai kirja esimese kaotuse

-Korvpall | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Ida regioonis liidrite duellis jäi turniiritabeli juht BK Narva nädalavahetusel alla Tööriistamarket/Lüganuse meeskonnale tulemusega 79:93.

Narvakad alustasid võõrsil mängu väga resultatiivselt ja kogusid esimese 10 minutiga lausa 35 punkti! Kodumeeskonnal õnnestus teisel veerandil mängu tasakaalustada ja minna suurele vaheajale 8-punktilises kaotusseisus. Otsustavaks sai kolmas veerand, mille võitis kodumeeskond skooriga 32:13.

Reijo Peenemaa oli üleplatsimeheks 28 punktiga, Henry Tammann toetas oma meeskonda 22 silmaga. Kaotajate poolelt jaotus skoor väga ühtlaselt, Aleksandr Ragni kogus 17 punkti, Aleksei Žavoronkov sai kirja 15 punkti, Roman Guzikov ja Deniss Makarenko kontole kogunes võrdselt 13 punkti.

Seni seitse võitu kogunud narvakatel oli sellega tegemist esimese kaotusega tänavusel hooajal. Lüganuse meeskond sai tabelisse ühe kaotuse kõrvale samuti seitsmenda võitu. Esimese omavahelise mängu oli võitnud BK Narva 15 punktiga, seega 14 punktiline kaotus võimaldas neil napilt säilitada tabeliliidri koha.

Play-off’i kolmanda asetuse nimel käib tihe rebimine Sillamäe SK, Jõhvi Kossutiimi ning KK Hito/BC Karjamaa vahel. Tabeli viimasel real paikneb Enteh, kel veel võiduarve avamata. Põhiturniiri lõpuni on jäänud pidada veel kaks vooru.