fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga Regular sarjas on kaotuseta jätkamas veel vaid üks meeskond

-Tõnis Uueküla | Foto: Siim Semiskar

-Tõnis Uueküla | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular divisjonis on põhiturniir märkamatult edenenud umbes poole peale ning jõujooned saavad järjest selgemaks.

Regulari I divisjonis on ainsana kogu Rahvaliiga Põhja regiooni peale kaotuseta jätkamas A4 Haldus, kes kogunud 9 võitu üheksast võimalikust. Tõnis Uueküla (keskmiselt 15,9 punkti) ja Aron Kuusiku (12,2 punkti) juhtimisel on tiimi jaks üle käinud ka lähimatest jälitajatest – 78:61 Mediq Eestist (6-2) ja 90:64 Jokker/Europcarist (6-3).

Võiduprotsendi järgi leiame tabelist kõrgelt kohalt ka BC Tormi (5-1) ja IBIS Tallinn/Hausersi (5-2), kellel konkurentidest vähem mänge peetud. BC Tormi punktiliidriks on Karl-Joosep Lüüs keskmiselt 14,8 silmaga ja snaiper Germo Reimer keskmiselt 10,8 punktiga (sealhulgas kokku 14 kolmest). IBIS Tallinn/Hausersi rünnak toetub põhiliselt teravale tagamehele Anton Batanovile (keskmiselt 22,4 punkti) ja kolmesejoone tagant väga terava käega tsentrile Rene Rooneemele (keskmiselt 15,6 punkti, sealhulgas kokku 15 kolmest).

REGULAR I divisjoni TULEMUSED ja TABELISEIS.

II divisjonis saame tõdeda, et ühtegi kaotuseta tiimi enam tabelist ei leia ning samuti ei ole ükski meeskond enam ka baranka peal. Kahel tiimil on seni vaid üks kaotus – Puhhid on skoori peal 9-1 ja Tabasalu 7-1. Puhhide seni ainus kaotus tuligi just Tabasalult, 1. detsembril skooriga 67:73. Tabasalu jäi omakorda oktoobri lõpus 68:76 alla Genius Sportsile.

Puhhide tiimis, kus ringi jookseb ka nimekas korvpallitreener Alar Varrak, on liidriohjad Marko Perni käes. Senisel hooajal juba koguni 41 kaugviset sopsanud Pern on keskmiselt kogunud 18,3 punkti. Neljas mängus osalenud tagamees Brett Nõmm on toonud keskmiselt 18, Alan Helm 14,2 ja Indrek Poom 11 silma. Tabasalu tiimis tasub tähele panna Mikk Pihkva (keskmiselt 14,5 punkti), Kevin Kullerkupu (12,6) ja Toomas-Hendrik Tombergi (11,7) tegemisi.

Vähemalt kaks kolmandikku mängudest on seni võidukalt lõpetanud ka Nordauto (7-2), Keila KK/JP (7-3), Genius Sports (6-3) ja Omniva (6-3).

REGULAR II divisjoni TULEMUSED ja TABELISEIS.

Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee või broneerida aeg nende veebilehel.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top