fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga tavasarja I divisjonis on kaotuseta veel kolm võistkonda

-Optibet Rahvaliiga korvpallimäng | Foto: Siim Semiskar

-Optibet Rahvaliiga korvpallimäng | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Regular formaadi I divisjoni turniir on alanud väga põnevalt, kui kaotuseta on jätkamas vaid kolm meeskonda.

Kolmanda võidu teeninud TalTech BS/TSK sai viimati 69:56 jagu KK Viimsist. Kristofer Järviste viskas võitjate kasuks 19 punkti, Oliver Sepp lisas 17 silma ja Sten-Egert Laub tõi 13 punkti. Viimsi edukaimana tõi Robert Roos 19 punkti.

Samuti kolme võiduga alustanud DSV alistas 68:55 Ehton/Föönixi. Remy Põld vedas võitjaid viie tabatud kolmese ja 26 punktiga, Tom Erik Luoma-aho lisas 11 ja Mairold Suuder 10 punkti. Ehton/Föönixi poolel viskas Teet Reinson 13 punkti ja Illimar Pilk lisas 11 silma.

Jokkeri meeskonnal on kahest mängust kaks võitu, viimati saadi 89:76 jagu Keila KK-st. Rando Jürgens tõi võitjate parimana 23 punkti ja Henry-Edward Aimre lisas 23 silma. Keila parimatena kogusid Taivo Tamme 22, Andre Reinart 14 ja Toomas Üprus 13 punkti.

I divisjoni TULEMUSED ja TABELISEIS.

Regular sarja II divisjoni alagruppides on praeguseks hetkeks enamus tiimidel mängitud kaks kohtumist. A-grupis on kaotuseta jätkamas Kose Morsad, Wildix/Esecom, Swedbank ja Rehpol/Palliklubi ning B-grupis Eelviimased/Fit360.ee, Exmet, Nordauto ja TalTech/SK Rim.

II divisjoni TULEMUSED ja TABELISEIS.

scroll to top