fbpx
Close

Optibet: TalTech on tänavu silma jäänud hea hooaja alguse ja võitlusliku mängupildiga

-Gregor Ilves ja Rage Riismann | Foto: Catherine Kõrtsmik/TalTech

Novembri alguses teatas Eesti-Läti korvpalliliigas hästi hooaega alustanud TalTechi korvpallimeeskond, et käed on löödud Optibetiga ning meeskond kannab hooaja lõpuni nime TalTech/Optibet. Korvpall24 uuris Optibeti esindajalt Rage Riismannilt, miks TalTechi selle hooaja tegemistele õlg alla otsustati panna.

“Optibet on oma põhitegevusena pakkunud kvaliteetset spordiennustust juba 2014. aastast ning meie eesmärk on olla seal, kus ka spordihuvilised. TalTechi korvpallimeeskonnal ja Optibetil on sarnased eesmärgid – olla oma ala parimad –, mis inspireeris ka koostööga alustama,” kommenteeris Riismann pressiteates.

Käesoleva loo jaoks lisas ta: “TalTech on silma jäänud hea hooaja alguse ning agressiivse ja võitlusliku mängupildiga. Tegelikult sai meil koostöö TalTechiga alguse juba suvise Optibet Lite Quest 3×3 korvpalliturniiri raames, mis sujus väga hästi.”

Eestis on Optibet toetamas korvpallivaldkonnas veel ka Korvpall24 portaali ning üle-eestilist harrastajate turniiri Optibet Rahvaliigat, mis on kõrgliiga, esiliiga ja teise liiga järel meeste korvpallipüramiidi alumiseks ja kõige laiemaks astmeks.

Eestis on Optibet hetkel toetamas näiteks eurosarjas silmapaistvalt mänginud FC Flora jalgpalliklubi ja tänavu kodusel EM-finaalturniiril mänginud Eesti võrkpallikoondist ning varasemalt on tehtud koostööd Nõmme Kalju jalgpalliklubiga, BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonnaga, HC Kehra käsipallitiimiga ja Eesti rannajalgpalluritega.

Optibet on tegelikult väga aktiivne spordi toetaja kogu Baltikumis ning Lätis ja Leedus on partnerite nimekiri väga pikk.

Lätis ollakse nimisponsoriks näiteks sealsele suurimale jäähokiliigale ja väga aktiivselt panustatakse jalgpalli, kui õlg on alla pandud nii kohalikule jalgpalliliidule, kõrg- ja esiliigale ning ka saalijalgpalli liigale. Lisaks panustatakse veel ka Läti poksi ja võrkpalli.

Leedus on Optibet toetamas kõrgliigas mängivaid korvpalliklubisid Klaipeda Neptunast ja Nevežist ning hooaja eel peetavat Optibeti suveliigat. Lisaks on õlg alla pandud jalgpallile, kui koostööd tehakse Leedu alaliiduga ja kahe kõrgema jalgpalliliigaga.

scroll to top