fbpx
Close

Optibetist sai TalTechi korvpalliklubi nimesponsor!

-Rait Käbin ja Rage Riismann | Foto: Catherine Kõrtsmik/TalTech/Optibet

Taltechi spordiklubi ning spordiennustuse ja internetikasiinoga tegelev Optibet allkirjastasid pühapäeval 7. novembril koostöölepingu, mille tulemusel kannab spordiklubi esindusmeeskond ülejäänud hooajal Taltech/Optibet nime.

Spordiklubi juht Rait Käbin rõhutas uuest korvpallimeeskonna toetajast rääkides edukate ettevõtjate toe olulisust kõrgliiga meeskondadele.

“Uudised uuest toetajast teevad alati meele heaks. Taltech/Optibet korvpallimeeskonnal on sellel hooajal kõrged eesmärgid – meil on uus ambitsioonikas treener ning noormängijatele oleme toeks kutsunud kogenud korvpallurid. Selleks, et meeskonna potentsiaali täies mahus realiseerida, on aga paratamatult toetajate tuge vaja. Just sel põhjusel on mul eriti hea meel, et saame täna uuest nimesponsorist rääkida. Ilma eratoetajateta ülikoolimeeskond tänasel päeval kõrgliigas kõrgeid kohti ei püüa,” ütles Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi juht Rait Käbin.

Optibeti esindaja Rage Riismanni sõnul on Eesti korvpall Optibeti jaoks oluline ja südamelähedane. “Optibet on oma põhitegevusena pakkunud kvaliteetset spordiennustust juba 2014. aastast ning meie eesmärk on olla seal, kus ka spordihuvilised. TalTechi korvpallimeeskonnal ja Optibetil on sarnased eesmärgid – olla oma ala parimad –, mis inspireeris ka koostööga alustama.”

Optibet on tugevalt juba varem Eesti korvpallile õlga alla pannud, kui nimetoetajana ollakse kaasas ka kogu Eestit katva harrastusturniiri Optibet Rahvaliigaga, mis on kohaliku meestekorvpalli püramiidi alumine ja kõige laiem osa. Samuti on 2018. aastast Optibet toetanud Korvpall24 portaali tegevust ja läbi selle aidanud kohaliku korvpallimeedia laiapõhjalisemale arengule.

scroll to top