fbpx
Close

Pärnakate tahtmist kiitnud Heiko Rannula: seeria jätkub taas null-nullist

-Heiko Rannula | Foto: Siim Semiskar

-Heiko Rannula | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas suutis Pärnu Sadam koduväljakul võetud 73:67 võiduga Rapla Avis Utilitase vastu pronksiseeria 1:1 peale viigistada. Pärnu peatreener Heiko Rannula kiitis meeste häälestatust.

“Meie tänaseks eesmärgiks olid kiirrünnakud. Muidugi aitas kaasa see, et Hawkins ei mänginud – seetõttu Rapla jäi surve alla ja tegi pallikaotusi. Esimene mäng me sundisime neid tegema vaid viis pallikaotust ja ise viskasime kaheksa vabaviset – see pole meie mäng,” kommenteeris Rannula pärast mängu TV6 kanalile antud teleintervjuus.

“Täna olid mängijad nii häälestunud… tahtmine oli nii kõva sees. Ma ei pane midagi pahaks, sest just sellepärast olime ka kaitses väga tublid,” vihjas Rannula, et Pärnu meeste keskendumine võis olla isegi veidi liiga suur.

Rannula sõnul oli ka pikalt seljahädadega kimpus olnud Rapla liider Nolan Cressler pärnakate tugeva kaitse vastu hädas: “Saimon (Sutt) oli kaitses tubli, Cressler oli tema vastu hädas. Kiidaksin (Mihkel) Kirvest ka – ta sai vajalikul hetkel mõned lauapallid kätte ja oli igal pool olemas!” kiitis Rannula hoolealuseid ka nimeliselt.

Pärnu juhendaja sõnul jätkub seeria nüüd taas täiesti null-nullist.

Rapla peatreener Aivar Kuusmaa nõustus kolleegiga mängutempo osas: “Me ei saanudki mängu kiireks ajada, kuna Hawkins oli puudu ja tema ajab meil mängu kiireks. Aerutasime (platsil) ja Pärnu surus agressiivselt ning sealt pallikaotused tulid. Peame hinge tõmbama ja vaatama, et mitte järgmises mängus surve alla jääda.”

Kuusmaal jagus nimeliselt kriitikat tsentri Domagoj Bubalo suunas: “Ma ei saanud aru, mida ta seal väljakul teeb! Kui sa oled selline soft ja sind kogu aega ära lükatakse… Upson on selgelt Bubalo üle mänginud ja miks ma peaks siis teda mängitama?”

Kuusmaal on plaan enne laupäevast seeria kolmandat mängu olemas: “Peame restardi tegema ja enesekindlalt mängima. Korvpall on lihtne mäng, kui sa üle ei mängi.”

Seeria jätkub Raplas juba laupäeval kell 19.10.

scroll to top