fbpx
Close

Podcast “Möödavise” | Kullamäe raadiomehe karjäärist, uuest väljakutsest ja MM-il mängivast hoolealusest

-Podcasti "Möödavise" salvestus, külas Gert Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

-Podcasti “Möödavise” salvestus, külas Gert Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Lõpuks on käes see aeg, kui Korvpall24.ee portaali korvpalliteemaline taskuhäälingusaade “Möödavise” jõuab eetrisse esimese ametliku saatega!

Et saatesarja avapauk saaks olema eriti võimas, kutsusime stuudiosse tõelise multitalendi Gert Kullamäe, kes podcastinduses vana kala. Regulaarsete saatejuhtidena võtsid stuudios koha sisse Karl Rinaldo, Marko Parkonen ja Siim Semiskar.

Päevakajalise teemana võtsime arutada Hiinas alanud korvpalli MM-i. Kas 32 tiimiga turniiriformaat ja Aafrikale ja Aasiale heldelt jagatud kohad õigustavad ennast, kui finaalturniiril on nii palju ühepoolseid mänge? Kuidas ka kõige suuremad staarid pinge all eksivad (USA – Türgi mängu näitel) ning kas USA üldse võidab medali?

Loomulikult ei saanud üle ega ümber Senegali koondislasest Pape Diopist, kes eelmisel hooajal sai ennast korraks proovile panna ka Kullamäe juhendatavas Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnas. Mis tunne on oma endist hoolealust suurtel väljakutel pallimas näha ning mis mehega üldse tegemist on?

Pikemalt peatusime ka Kullamäe treenitaval TalTechi meeskonnal, kus küll paberite järgi peaks koos olema 14-meheline koosseis, aga treeningul korraga kokku ei saada. Kullamäe rääkis ausalt välja kõik põhjused.

“Nädala tegija” rubriigis üritasime selgusele jõuda, kui kõva turniiri võitmisega meie 3×3 korvpallurid Torontos hakkama said ning Teamshield.com küsimusmängus andsime kuulajatele võimaluse näidata oma tarkust saatekülalise tundmisel.

Korvpall24.ee podcast valmib koostöös Optibeti, Manta Maja ja Teamshield.com’iga.

NB! Ettevõtjad, kes soovivad “Möödaviske” podcastile õla alla panna läbi omanimelise rubriigi, ootame teid kirjutama Korvpall24.ee portaali peatoimetajale Siim Semiskarile aadressil siim@korvpall24.ee.

scroll to top