fbpx
Close

Rait-Riivo Laane taasliitub Rapla meeskonnaga

Avatar
-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Viimastel hooaegadel välismaal pallinud Eesti koondise mängujuht Rait-Riivo Laane (26-aastane) on kodumaale naasmas ja Rapla Avis Utilitasega liitumas. Klubi sõnul hakkab ühes kogenud mängujuhiga meeskonna komplekteerimine paika saama.

Viimasel kolmel hooajal on Laane tegutsenud Kreeka esiliigas. Kaks aastat veetis Ethnikos Piraeuse ning lõppenud hooaja Ippokratis Kosi ridades. Esimese eest viskas mängumees üle 13 punkti kohtmises ja andis 5 korvisöötu. Ippokratise ridades jäi eelmise hooaja saagiks 10,5 silma, 2,5 lauapalli, 4,7 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget mängus.

Karjääri alustas Laane samuti Raplas, kui oli hooajal 2010/2011 Piimameister Otto/Rapla põhimängujuht. Viimati pallis Laane Eesti meistriliigas TTÜ KK eest hooajal 2015/2016, kus rohkem kui 30 minutiga keskmiselt mängus jäi mehe saagiks 12,4 punkti, 3,7 lauapalli,  6,4 resultatiivset söötu ja 2,4 vaheltlõiget.

“Ei ole vaja vast pikalt seletada, kui hea meel meil on Raiti taas Rapla särgis näha,” on Rapla klubi juht Jaak Karp õnnelik. “Ta on Rapla korvpalli üks väga olulisi figuure ja ma tean, kui oluline tema naasmine ka meie sõprade jaoks on. Ehkki tal on lepingujärgselt võimalik kokkulepitud ajani soovi korral ka välismaale minna, loodame muidugi, et ta jääb meiega hooaja lõpuni. Rait on võimekas mängujuht ja on enam kui kindel, et ta annab meie tagaliinile kõvasti kindlust juurde.”

scroll to top
Inline
Inline