fbpx
Close

Rapla tagaliini kiirust ja 1-1 võimekust toonud ameeriklase katseaeg osutus edukaks

Avatar
-Devaugntah Williams | Foto: Rapla Avis Utilitas

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond teatas neljapäeval, et pärast katseaega on otsustatud ametlikult meeskonda jätta tagamängija Devaugntah Williams.

Septembri lõpus Raplasse toodud 25-aastane ja 193 cm pikkune mängumees pallis ülikoolikorvpalli esmalt madalamal tasemel Missouri State – West Plainsis ja seejärel aastatel 2014-16 kaks hooaega Texas Techi meeskonnas.

Hooajal 2015/16 olid tema keskmised näitajad 32 mänguga 26,2 minutit, 10,8 punkti, 3,1 lauapalli ja 1,6 resultatiivset söötu. Sealt edasi on tagamees pallinud Portugalis, Makedoonias ja Serbias ning olnud erinevates liigades keskmiselt 15-19 punkti mees.

“D-Will on end Raplas olles tõestanud täpselt sellise mängumehena, nagu meile teda siia tulles tundus, et ta olla võiks. Ta on väljakul kiire, 1-1 olukordades tugev, ning ei ole kade ka meeskonnakaaslasi söötudega toitma,” ütles mängija kohta meeskonna peatreener Toomas Annuk. “Williams täiendab tänavu Raplas olevate tagamängijate komplekti hästi ja on hästi meeskonda sulandunud.”

Rapla eest on Williams väljakul käinud kolmes kohtumises, keskmiselt 20,2 minutiks. Meeskonnale on ta seni keskmiselt statistikasse toonud 13,7 punkti, 2,3 lauapalli, 2,7 resultatiivset söötu ning ühe vaheltlõike.

scroll to top
Inline
Inline