fbpx
Close

Sten-Timmu Sokk: kaitsetöö on meie nõrk koht

-Sten Sokk | Foto: Siim Semiskar

-Sten Sokk | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga finaalseeria jätkus BC Kalev/Cramo 103:85 võiduga Tartu Ülikooli meeskonna vastu. Külalised suutsid avaveerandil koguni 30 punkti visata, aga Cramo asus poolajaks juhtima ning suurendas oluliselt vahet viimasel veerandajal.

Võitjameeskonna tagamängija Sten-Timmu Sokk tõdes, et neil tuleb kaitses hakata paremini tegutsema. “Kahtlemata on meil kaitse selline nõrk koht kahe mängu peale. Lasta ikkagi üle 80 punkti kodus visata on ükskõik, millisele võistkonnale palju. Tänu sellele meil ongi raske ja peame 100 punkti viskama. Kui lased alla 80 visata, siis piisab ka 81 punktist. Peame järgmiste mängudega kaitses paremaks saama,” ütles Sokk ERR-ile antud intervjuus.

Kas kokkulepitud asjad ei tööta või viskab Tartu lihtsalt hullud visked sisse? “Kokkulepitud asjad üritame ikkagi läbi viia. Eks tuleb au anda Tartule – nad on hästi valmistunud, viskavad pallid sisse ja mängivad rünnakul julgelt. Nad on õnnestunud ka nüüd kaks mängu. Ma usun, et saame veel paremini kaitses mängida. Praegu on see meile nõrk koht.”

scroll to top