fbpx
Close

FOTOD | Lauas suurt ülekaalu omanud Pärnu Sadam möödus Tallinna Kalev/TLÜ-st

Avatar
-Pärnu Sadam | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis Pärnu Sadam 75:68 võidu Tallinna Kalev/TLÜ üle ning tõusis turniiritabelis viiendaks.

Pärnakad pääsesid juba poolajaks 13 punktiga ette, kuid enne viimast neljandikku oli kodumeeskond suutnud vahe kuuele punktile vähendada. Lauavõitluse koguni 51:33 võitnud (sh. 22 ründelauda) Pärnu oli lõpus siiski kindlam ja teenis kokkuvõttes seitsmepunktilise võidu.

Saimon Sutt oli külaliste parim 21 punktiga (kolmesed 5/7). Mihkel Kirves lisas 17 silma ning kaksikduubli 11 punkti ja 12 lauapalliga sai kirja Siim-Markus Post. Kalev/TLÜ resultatiivseimana tõi 17 punkti ja 11 lauapalli Bamba Fall. Kahekohalise punktisumma sai kirja veel Djordje Dzeletovic, kes kogus 13 silma.

Pärnu (10-15) kohtub põhihooaja viimases mängus kolmanda koha kindlustanud Rapla Avis Utilitase meeskonnaga. Kui sealt teenitakse võit ja Valga-Valka Maks&Moorits (11-13) peaks kaotama viimastes kohtumistes nii TTÜ-le kui ka Tartu Ülikooli tiimile, siis teenitakse neljas koht.

Tallinna Kalev/TLÜ (9-15) jaoks jääb aga neljas positsioon püüdmatuks, isegi kui tõustakse Valga meeskonnaga samale pulgale (omavaheliste mängude seis on 2:2, kuid korvidevahe on Valgale +2). Viimastes mängudes minnakse vastamisi G4S Noorteliigaga ja samuti Raplaga. Eeldusel, et Kalev/TLÜ suudab G4S Noorteliigat võita ja Rapla võidab nii Pärnut kui Kalev/TLÜ-d, jääb viiendaks Pärnu (omavahelised mängud Kalev/TLÜ-ga 2:2, aga korvide vahe +1 pärnakatele).

scroll to top
Inline
Inline