Tallinna Kalev/TLÜ vandus tasavägises kohtumises alla Soome hõbedameeskonnale

-Leemet Loik | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal Soome korvpalli meistriliigas teisele kohale tulnud Salon Vilpas alustas täna oma kahepäevalist kontrollturneed Tallinnas. Kui homme minnakse vastamisi BC Kalev/Cramoga, siis täna võideti Tallinna Kalev/TLÜ võistkonda skooriga 98:95.

Mäng algas mõlemalt poolelt korviderohkelt ning esimese veerandaja lõppedes oli seis 30:30. Poolajaks õnnestus Vilpasel end aga 55:51 ette rebida ja viimane neljandik algas samuti külaliste 75:74 juhtimisel. Neljandal veerandajal võrdne heitlus jätkus, aga Soome klubi oli 23:21 parem, mis andis neile kokkuvõttes napi kolmepunktilise võidu.

Tallinna Kalev/TLÜ parimana viskas Taylor Stafford 29 punkti. Leemet Loik lisas 15, Damarcus Harrison ja Karl-Johan Lips mõlemad 11 silma. Võrdselt 10 punkti tõid Janar Talts ning Bamba Fall. Ron-Arnar Pehka nimele jäi 5 silma ning Mario Paiste sai kirja 4 punkti.