fbpx
Close

TalTechi kasuks otsustanud Kangur: küsimärke VTB-d mängida oli mu jaoks liiga palju

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Korvpallurikarjääri TalTechi meeskonnas jätkav Kristjan Kangur tunnistas ERR-ile antud intervjuus, et BC Kalev/Cramos olnuks variant jätkata, aga VTB Ühisliigaga ja Venemaal reisimisega kaasnenuks liiga palju segadust.

“Minu jaoks oli natuke palju küsimärke. Et kuidas, mismoodi ja kellega seda VTB-d mängitakse? Minu soov oli mitte väga palju enam mööda Venemaad ringi sõita,” ütles 37-aastane Kangur, kellel oli Kalev/Cramo osapooltega veel eelmisel nädalalgi põgus vestlus, ent arutelud sisukamaks ei läinud.

TalTechi pakkumine olevat ääremängijale kõige parem olnud ning oluline mõju oli ka heal sõbral Gregor Arbetil. “Ma ei ole küll päris üliõpilane nagu mõlemad võistkonnakaaslased, aga me [TalTechi uue abitreeneri] Gregoriga osaleme Time Out programmis [FIBA spordivaldkonna haridusprogramm], mis igapäevaselt röövib teatava aja,” selgitas ta.

Koroonaviiruse pandeemia tõttu ootamatult lõppenud eelmise hooajaga ei tahtnud Kangur korvpalliga lõppearvet teha, järgides siinkohal meeskonnakaaslast Tanel Sokku. Tänavuse hooajagagi ei pruugi vanameister ketse varna riputada. “Ei lase mingisugusel viirusel minu teid ära rikkuda. Ma kindlasti mängin ühe hooaja veel. Siis vaatame, kuidas kondid ja jupid on ja siis vaatame edasi,” lisas Kangur.

scroll to top