fbpx
Close

Tatjana Razguljajeva: Peterburis on raske ja huvitav, aga see ongi ju edu valem

Avatar
-Tatjana Razguljajeva | Foto: Peterburi Riiklik Ülikool

Erinevates Eesti neidude noortekoondistes liidrirolli kandnud Tatjana Razguljajeva õpib ja mängib tänavu korvpalli Peterburi Riiklikus Ülikoolis, mis osaleb Venemaa ülikoolide korvpalliliigas ASB Peterburi divisjonis.

“Venemaal ülikoolide korvpalliliiga tase on päris kõva. Hetkel hoiame oma divisjonis 18 naiskonna hulgas 9. kohta. Mul isiklikult on see hooaeg kulgenud üsna edukalt,” sõnas 21-aastane neiu märtsi lõpus Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus.

“Lisaks mängin ma veel ka Peterburi naiste kõrgliigas North Legion nimelises naiskonnas, kellega on meil kõik võimalused tänavu kulla peale mängida,” lisas hiljutises mängus koguni nelikduubliga hakkama saanud tagamängija.

“Ülikoolis õpin ma rahvusvahelisi suhteid. On väga huvitav, kuid samal ajal ka raske, aga see ju ongi edu valem,” näitas Razguljajeva välja positiivset suhtumist. Tema kõrgkool on reitingu kohaselt maailma 100 parima ülikooli hulgas ning Venemaal ollakse teisel kohal. Seetõttu sai langetatud just selline valik, kuigi pakkumisi tuli ka mujalt.

Kogu Venemaa ülikoolide korvpalliliiga peale kokku hoiab Razguljajeva punktide arvu järgi keskmiselt 21 silmaga 20. kohta, keskmiselt koguni 6 vaheltlõikega 7. kohta ning 5 sööduga mängus 19. kohta.

Razguljajeva soovib ülikooli lõpetada ning siis ta ei välista, et püüab võimalust kusagil välismaal ka korvpalliga jätkata: “Pärast ülikooli lõpetamist ma ei välista seda võimalust. Kui aga tulen tagasi Eestisse, siis naiste meistriliigas tahaks küll veel mõned aastad mängida.

scroll to top
Inline
Inline