Head korvpallisõbrad!

Korvpall24.ee missiooniks on Eesti korvpalli laialdane kajastamine ning ala populariseerimine. Oleme fookusesse võtnud ka välismaal pallivad mängijad, kelle tegemised on teenimatult Eesti korvpallipubliku eest varju jäänud ning kohalikud madalamad liigad, mis suurtes portaalides uudiskünnist ei ületa.

Soovime portaali põhiväärtusena tõsta tähelepanu keskpunkti mängijad, treenerid kohtunikud ning kõik teised tublid inimesed, kes Eesti korvpalli ühiselt edasi viivad. Tahame korvpallisõpradele pakkuda keskkonda, mis aitab igapäevases uudistevoos täita võimalikult mugavalt ühe tühimiku.

Kui meie tegemised lähevad Teile korda, siis on võimalus meid sellel teekonnal abistada. Aidata saab rahaliselt, ajalist ressurssi panustades või lihtsalt hea sõnaga.

Kuulame ära kõik ettepanekud ja oleme tänulikud igakülgse abi eest!

Reklaampinnad ja sisuturundus: Korvpall24.ee veebiportaal võib olla sobiv platvorm tutvustamaks Teie toodet või teenust.

Kaastöö: Korvpall24.ee portaal on hea meedium, kus korvpalli armastav inimene saab ennast kirjasõnas või mõnel muul loomingulisel viisil väljendada!

Rahaline abi: Kui soovid meie arengule oma õla alla panna, siis ülekande saab teha:

MEIEVEEB OÜ,
EE722200221068973903, Swedbank

Ühendust saab meiega e-maili teel: info@korvpall24.ee

Siim Semiskar
Korvpall24.ee peatoimetaja