fbpx
Close

Toomas Raadik on hoos! TalTechi tsenter nimetati teistkordselt Eesti-Läti liiga parimaks

-Toomas Raadik | Foto: basket.ee

-Toomas Raadik | Foto: basket.ee

Korvpallifännid, sporditoimetused ja fännid valisid OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga veebruarikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks TalTechi meeskonna keskmängija Toomas Raadiku. Tegemist on mehele juba teise kuu mängija tiitliga, sest sama tunnustuse pälvis ta ka detsembris. 

Raadik kogus vastlakuu kolmes mängus keskmiselt 24 punkti ja 7 lauapalli ning tabas viskeid väljakult sealjuures 64-protsendiliselt. TalTech alistas veebruaris BK Ogre (102:97), Betsafe Jurmala (85:82) ja Rapla Avis Utilitase (82:78). Mängus Jurmala vastu viskas Raadik 28 punkti, võttis 8 lauapalli ning tabas sealjuures ka neli kaugviset.

Käesoleval hooajal on 203 sentimeetri pikkune eestlane TalTechi meeskonnale toonud 17,9 punkti ja 5,8 lauapalli keskmiselt mängu kohta. Märkimist väärib ka mehe visketabavus, mis kahepunktivisetel on 57, kolmestel 54 ja vabavisetel 89 protsenti.

28-aastane mängumees siirdus hooaja hakul Saksamaa tugevuselt kolmanda ehk ProB liiga klubisse Iserlohn Kangaroos, kuid naases sealt pärast kontrollperioodi. TalTechi meeskonnas mängib Raadik alates hooajast 2014/15.

Kuu parimale paneb meene välja liiga nimisponsor OlyBet ning auhinna Sportland Eesti.

scroll to top